holistik baslik

EFT & EMOTRANCE GRUP TERAPİ

Neler Elde Edilecek?

Enerji bedenimiz, fiziksel bedenimizi saran bir zar gibidir. Geçirgen ve iletkendir. Yaşanılan tramvatik olaylar, bu bedende hasarlara yol açabilirler. Artık bu hasarları onarmak, modern enerji terapileriyle mümkün ve kolay.

 

Uygulama Nasıl Olacak?

Emotrance terapi ile ilgili bilgiler paylaşılacak, ayrıca bütün katılımcıların bireysel sorunları ele alınacaktır.

Terapi ile şifalanma sağlanacak, sağlıklı kalmanın yolları anlatılacak ve katılımcılar kendilerine şifa vermenin teknikleriyle tanışacaklar.

“EFT & Emotrance” Nedir?

2002 yılında Silvia Hartmann tarafından geliştirilmiştir. Duygularımızı dönüştürmede ve iyileştirmede, en basit ve en doğal yöntemlerden birisi olarak bilinmektedir.

Stres altındaki enerji bedenler olumsuz duygulara, düşüncelere ve davranışlara neden olurlar. Bu stresi ve onun oluşturduğu enerji blokajlarını dönüştürebilmek için, enerji bedeni güçlendiren ve besleyen pozitif enerji formlarına ihtiyacımız vardır. “EFT & Emotrance” pozitif enerjileri, enerji bedene aktarma işlemidir.

 

Eğitimin Süresi:

Haftada 1 gün, günde 3 saat olmak üzere; toplam süre: 6 saat (2 hafta).

Bilgi ve Kayıt İçin: 0 (545) 847 11 81

holistikakademi@gmail.com

Gülüm Erdinç

İzmit Büyükşehir Belediyesi Devlet Konservatuarı Batı Müziği (Piyano) Bölümü’nden mezun oldu.

Lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi ve Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler alanlarında tamamladı.

2011 yılından beri Psikolojik Danışmanlık Şirketi’nde “Psikometrist” olarak çalışıyor ve ikinci üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde yapıyor.

EFT, Emotrance, NLP, Reiki, Parapsikoloji, Biyoloji ve Davranış Psikolojisi, Holistik Şifa, Beden Dili ve İletişim Uzmanlığı, Enerji Terapileri Eğitmenliği ve NLP Eğitmenliği eğitimleri aldı.

Uzmanlığını aldığı bu eğitimlerin yanı sıra “enerji terapisi” ve “ruhsal şifa” ile diğer insanlara bilgi sağlamayı, yardım etmeyi ve geniş kitlelere ulaşmayı amaçlıyor.