holistik baslik

DUYGUSAL DETOKS

Neler Elde Edilecek?

Bütün düşüncelerimizin ve davranışlarımızın altında duygular yatar. Bu çalışmada duygusal farkındalığa atacağınız adımla, hayatınızın ve ilişkilerinizin yönetiminde neler yapabileceğinizin farkına varacaksınız.

Panik atak, anksiyete ve kanser vakalarında etkili olduğu bilinmektedir.

 

Uygulama Nasıl Olacak?

NEFESLE BÜTÜNSEL SAĞLIK & ZİNDELİK

Kendinize yapabileceğiniz en büyük iyiliklerden biri doğru nefes almayı öğrenmektir. Farklı nefes egzersizleriyle yaşam performansınızı arttıracak teknikler öğrenebilirsiniz.

 

DUYGUSAL DETOKS

Duygusal sağlığa gösterilen özen, bütünsel sağlığınızın yanı sıra tüm ilişkilerinize kalite katar. Farkındalıkla negatif duygulardan arınmayı ve sonrasında nasıl baş edeceğinizi öğreneceksiniz.

 

Doğru Nefes Teknikleri Nedir?

Nefes alma şeklimizin, kalp ve damar hastalıkları ve kanser başta olmak üzere pek çok hastalığın önlenmesi ve iyileştirilmesi ile direkt bağlantısı olduğuna dair bir çok bilimsel araştırma vardır. Dr. Warburg bu konuda çalışmalarıyla 2 kez Nobel Ödülü almıştır.

 

Eğitimin Süresi:

2 gün, 4 saat.

Bilgi ve Kayıt İçin: 0 (545) 847 11 81

holistikakademi@gmail.com

Reyhan Elmasri

Kurumsal Eğitmen ve Kişisel Gelişim Uzmanı olarak görev yapıyor. Uzun yıllar Procter&Gamble, Deloitte ve Egon Zehnder’de çalıştı.

Nielsen, Pepsico, Dubai Refreshments, Allianz, Turkcell, Doğan Holding, Brand Travel, Vodofone, Bosch, Philips, TEB, Denizbank, Stanley Black & Decker … hizmet verdiği kurumlar arasından bazılarıdır.

Reiki, NLP ve EFT uzmanlık çalışmaları yapıyor. Nefesle Bütünsel Sağlık, Çocuklarla Nefes Çalışmaları ve insanların hayatlarında olumlu anlamda iyileşme sağlayan Duygusal Detoks programını uyguluyor. Kurumsal ve bireysel atölye çalışmaları düzenliyor.