holistik baslik

RÜYALARIN NE RENK?

Neler Elde Edilecek?

Gördüğünüz her rüya; siz onu hatırlayın ya da hatırlamayın, sizi şifalandırmak, farkındalığınızı geliştirmek ve geleceğinizi eskisinden daha sağlıklı ve mutlu yaşamanız için vardır ve bilinçaltınızın size armağanıdır. Gelin bu armağandan nasıl  faydalanacağınızı iki haftalık atölye çalışmamızla deneyimleyin.

Bilinçaltınızın hayatınızı şekillendiren şifreleri rüyalarınızın içinde gizlidir. Bilinçaltınıza yönlendirme cümleleri verdiğimizde, o da bize istediğimiz cevapları rüyalarınızla verecektir. Rüya görmeye ilk uykuya geçiş safhasında başlayabiliriz. Bu safhaya teta seviyesi denir. Teta seviyesinde gördüklerimiz rüya ya da görü olarak değerlendirilir. Atölye çalışmamızda bu seviyeden faydalanıp rüya/görülerinizi değerlendireceğiz.

Bunların hepsi hayatın içinde bir sistematik örüntü verir ve kişinin kendi bilinçaltı kayıtları içinde değerlendirilir. Atölye çalışmamızda bu sistematiğin nasıl işlediğini deneyimleyip öğreneceksiniz. Bu maceraya hazırsanız kaydınızı yaptırın.

 

Uygulama Nasıl Olacak?

1.HAFTA 

*Rüya ve farkındalığı konusunda bilgilendirme

*Teta dalgaları ve durum davulu eşliğinde meditasyonla rüya/görü kapılarını aralama

*Görülen rüya/görü değerlendirmeleri ve analizleri

*İkinci hafta için şifa konusu belirleme ve rüya olumlaması

(Katılımcıya özel konu ve olumlama belirlenecektir. Grup katılımcıları dilerse ortak bir konu üzerinde çalışılacaktır)

2.HAFTA

*İlk hafta belirlenen rüya olumlaması ile görülen rüyaların analizleri ve değerlendirmeleri

(rüya hatırlanmıyorsa, bir haftalık yaşanan olayların analizi ve değerlendirmeleri)

*Belirlenmiş şifa konusuna göre eylem planı oluşturma

*Meditasyon ile bilinçaltı şifa kodlaması

 

Eğitimin Süresi:

2 gün, 6 saat.

Bilgi ve Kayıt İçin: 0 (545) 847 11 81

holistikakademi@gmail.com

Servet Derya Değerli

‘’KDT (Quantum Thinking Techniques) Uygulayıcılık’’ ”NLP” “Reiki Master”  “EFT (Emotional Freedom Technics)”   “Hipnoterapi” “Access Bars”  ve son olarak Global GROUP’dan “QMS Auditor/Lead Auditor Training Course eğitimlerini aldı.

2009’da profesyonel olarak başladığı danışmanlık ve eğitimlere, 2013 den itibaren kurucularından birisi olarak “Beyaz Yol Alan Terapi ve Yaşam Danışmanlığı”nda devam etti. 2017’den itibaren bireysel danışmanlıklara, grup çalışmalarına ve seminerlere devam ediyor.