holistik baslik

MANDALA

Neler Elde Edilecek?

Mandala çalışmaları, hayatımızın birbirlerinden kopuk olan çeşitli noktalarını biraya getirerek, merkezden bütünlüğe ulaşmamızı sağlar. Çizdiğimiz ve yarattığımız  mandalalar ile bir yandan beynimizin sağ ve sol yarımkürelerini dengelerken, diğer yandan da  düşüncelerimizi ve sezgilerimizi bir noktaya toplayarak merkezde kalmayı öğreniriz.

 

Uygulama Nasıl Olacak?

“Mandala” bizimle etrafımızdaki dünya arasındaki derin ilişkiyi ortaya çıkartan ve genellikle daire şeklinde çizilen” kutsal alandır.

Mandalalar çizip-yaratarak blokajlarımızı nasıl çözeceğimizi, geleceğimizi nasıl daha iyiye taşıyabileceğimizi ve nasıl yepyeni hedeflere ulaşabileceğimizi göreceğiz.

 

Eğitimin Süresi:

1 gün, 3,5 saat.

Bilgi ve Kayıt İçin: 0 (545) 847 11 81

holistikakademi@gmail.com

Gülben Aykaç

AIG Group  bünyesinde ALICO’ da iş hayatına başlamıştır. 12 yıl boyunca İstanbul, Mısır, Fas ve Paris’ de çalışmalarına Sales & Marketing alanında kariyer yaparak devam etmiştir.

Kurumsal iş hayatı sırasında gerek Türkiye de, gerekse de yurt dışında “Ruh ve Beden Sağlığı (Yoga – Nefes – Mandala Eğitimleri)” alarak çalışmalarına devam etmiştir.  Dr. Deepak Chopra’nın “Bütünsel Sağlık”, “Zihin ile Ruhsal Dengenin Sağlanması”, “Şifalandırma”, “Farkındalık Alanında Kalma” gibi eğitim ve meditasyon programlarına ayrıca Java Adası’nda Borobudur Tapınağı’nda Mandala eğitimlerine katılmıştır.